1. Dziś przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną.
Dziś  nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 8.30, zapraszam na nabożeństwa w dni powszednie o godz. 18.00.
2. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Wybcza – droga pod Słomowo do P. Lubińskich, w przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła mieszkańcówWybczyka.

3. Dziękuję za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na kolektę remontową zebraliśmy 2768 zł.

4. Zapraszam na różaniec odmawiany w środy i koronkę do Miłosierdzia odmawianą w piątki przed Mszami św.

5. Proszę o wpłaty na pielgrzymko - wycieczkę na Węgry kwota do uzupełnienia wynosi 780 zł. od osoby, 80 euro będziemy wpłacać bezpośrednio pilotowi pielgrzymki.

6. W tym tygodniu wspominany: w poniedziałek, wtorek i środę Dni modlitw o urodzaje (krzyżowe) z procesją do krzyża z błogosławieństwem pól, w środę NMP Wspomożycielki Wiernych, w piątek Św. Filipa Nereusza, prb.

7. Można składać na wypominki na II półrocze.

8. W zakrystii są zdjęcia z I Komunii Świętej, można zapisywać się na listę.

9. Zostały wykonane nowe zdjęcia grobów. Można je zobaczyć na stronie internetowej parafii gminy Unisław, www.unislaw.pl bądź na stronie cmentarnika www.cmentarnik.net/grzybno

10. Zachęcam do kupna gazet.