Ogłoszenia parafialne - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Niedziela, 28 Maj 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Dziś nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 8.30, zapraszam na nabożeństwa w dni powszednie o godz. 18.00. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Wybczyka, w przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Wybcza szosa pod Siemoń.

2. Dziś odpust w Nawrze ku czci Matki Bożej.

3. Zapraszam na różaniec odmawiany w środy i koronkę do Miłosierdzia odmawianą w piątki przed Mszami św.

4. W tym tygodniu wspominany: w poniedziałek Św. Urszulę Ledóchwską, dz., w środę Nawiedzenie NMP, w czwartek Św. Jutyna, męcz., w sobotę Śśw. Karola Lwangi i Towarzyszy męcz., w przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.30. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 10.00. W przyszłą niedzielę Msza św. i wymiana tajemnic różańca o godz. 8.30.

5. Można składać na wypominki na II półrocze.

6. W zakrystii są zdjęcia z I Komunii można zapisywać się na listę. Dziś ostatni dzień

7. Zostały wykonane nowe zdjęcia grobów. Można je zobaczyć na stronie internetowej parafii gminy Unisław, www.unislaw.pl bądź na stronie cmentarnika www.cmentarnik.net/grzybno

8. Zachęcam do kupna gazet.