Ogłoszenia parafialne - Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Niedziela, 04 Czerwiec 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha. Dziś po każdej Mszy św. można odebrać zdjęcia z I Komunii naszych dzieci. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Wybcza szosa pod Siemoń, w przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Wybcza szosa pod Dębiny.
2. Gorąco dziękuję Panu Marcinowi Klusce, P. Tomaszowi Śliwińskiemu, P. Kazikowi Piotrowskiemu, P. Rafałowi i całej ekipie za wykonanie elewacji plebanii. W przyszłą niedzielę nasza kolekta remontowa z góry składam gorące Bóg zapłać za wszelki dar serca.
3. Zapraszam na różaniec odmawiany w środy i koronkę do Miłosierdzia odmawianą w piątki przed Mszami św.
4. W tym tygodniu wspominany: w poniedziałek NMP Matkę Kościoła, we wtorek nie będzie Mszy św., w czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w sobotę Bł. Bogumiła, bpa, w przyszłą niedzielę Niedziela Trójcy Świętej.
5. Można składać na wypominki na II półrocze.
6. Zostały wykonane nowe zdjęcia grobów. Można je zobaczyć na stronie internetowej parafii gminy Unisław, www.unislaw.pl bądź na stronie cmentarnika www.cmentarnik.net/grzybno. Została także wykonana nowa strona internetowa parafii
7. Zachęcam do kupna gazet. Jest także Arka