1. Dziś przeżywamy Niedzielę Trójcy Świętej. Dziś nasza kolekta remontowa "Bóg zapłać" za wszelki dar serca.

2. Dziś przy szkole w Grzybnie Dzień Rodziny w godzinach od 15.00 do 19.00, na który zaprasza Stowarzyszenie "Od Nowa" i Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Grzybnie.

3. W najbliższą sobotę 17 czerwca Festyn w Wybczu przy szkole. Początek od godziny 15.00, sołtys zapewnia moc atrakcji a od 19.00 zabawa taneczna. Szczegóły na plakatach.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Wybcza, szosa pod Dębimy, w przyszłą sobotę proszę o posprzątanie mieszkańców Wybcza, środek wsi.

5. Zapraszamy na różaniec odmawiany w środy i koronkę do Miłosierdzia odmawianą w piątki przed Mszami św.

6. W tym tygodniu wspominany: w poniedziałek Bł. Antoniego Juliana Nowowiejskiego, bpa i Tow., męcz., we wtorek Św. Antoniego z Padwy, prb. i dra Kła, jest to także 13 czerwca zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie, w środę Bł. Michała Kozala, bpa i męcz.W czwartek Boże Ciało. Proszę pomyśleć o przygotowaniu ołtarzy na Boże Ciało, proszę o załatwienie brzózek do dekoracji ołtarzy. Msze św. w czwartek o godz. 8.30 i 10.30 po Mszy o 10.30 procesja tradycyjną trasą. I ołtarz przy P. Jasińskich – Grzybno I, II ołtarz – przy domu strażaka – Grzybno II, III ołtarz – przy P. Wesołowskich na parkingu przy szkole – Wybcz, IV ołtarz – przy krzyżu misyjnym – Wybczyk. Dziewczynki sypiące kwiatki prosimy na próbę we wtorek i środę po Mszy św. Prosimy także o kwiatki do sypania. Po Bożym Ciele oktawa z procesją wokół kościoła w łączności ze Mszą św. o godz. 18.00 do piątku NSPJ. Dzieci Komunijne przychodzą na Mszę św. o godz. 10.30 i uczestniczą w procesji w szatkach., w sobotę wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego

7. Zachęcam do kupna gazet.