1. Dziś przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Dziś odpust w Kijewie. Jeszcze raz dziękuję za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała. Serdecznie dziękuję za przygotowanie ołtarzy oraz trasy procesji. Strażakom dziękuję za zabezpieczenie trasy i kierowanie ruchem, dziękuję pocztom sztandarowym OSP z Wybcza i Grzybna. Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiatki i ich rodzicom, dziękuję pani organistce, dziękuję służbie liturgicznej, panom noszącym baldachim, panom, którzy przywieźli brzózki i tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości. Trwa oktawa z procesją wokół kościoła w łączności ze Mszą św. o godz. 18.00 do piątku NSPJ.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Wybcza, środek wsi., w przyszłą sobotę proszę o posprzątanie mieszkańców Wybcza, droga pod Nawrę ul. Chłopska.

3. Dziękuję za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na kolektę remontową zebraliśmy 2145 zł. Bóg zapłać za wszelki dar serca.

4. Zapraszamy na różaniec odmawiany w środy i koronkę do Miłosierdzia odmawianą w piątki przed Mszami św.

5. W tym tygodniu wspominany: w środę Św. Alojzego Gonzagi, zak. w piątek Uroczystość NSPJ nie obowiązuje post piątkowy, w sobotę Narodzenie Św. Jana Chrzciciela.

6. W poniedziałek 03 lipca wyjeżdżamy na pielgrzymko - wycieczkę na Węgry. Zbiórka od godz. 5.00 wyjazd ok. 5.30 z parkingu przy kościele.

7. Zachęcam do kupna gazet.

Zapowiedzi przedślubne
1) Monika Kurkierewicz st. wol. zam. Grzybno i Mariusz Andrzej Zarzycki st. wol. zam. Bydgoszcz par. Św. Mateusza. Zapowiedź trzecia.
2) Paulina Jakubaszek st. wol. zam. Grzybno i Marcin Blumkowski st. wol. zam. Toruń par. Bł. Marii Karłowskiej. Zapowiedź pierwsza.

Zmarł: Śp. Stanisław Starzyński z Wybcza l. 87, pogrzeb w środę o godz. 11.00 Msza w kościele, pochówek na cmentarzu Św. Jerzego w Toruniu przy ul. Gałczyńskiego. Polećmy Go Miłosierdziu Bożemu: "Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj mu świeci..."