1. Dziś przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym. Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkim przeżywającym ten czas urlopowy życzę miłego wypoczynku, jednocześnie przypominam, że nie ma wakacji od Pana Boga. Dziś Msza św. i wymiana tajemnic różańcowych o godz. 8.30.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Wybcza, szosa pod Nawrę ul. Kazimierza Wielkiego, w przyszłą sobotę proszę o posprzątanie mieszkańców Wybcza, wybudowanie.

3. Zapraszamy na różaniec odmawiany w środy i koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawianą w piątki przed Mszami św.

4. W tym tygodniu wspominany: jutro Św. Tomasza Apostoła u nas w kościele nie będzie Mszy św., w czwartek Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz., w sobotę Św. Jana z Dukli.

5. Od soboty 01 lipca w Chełmnie trwają uroczystości odpustowe do środy 5 lipca włącznie szczegóły na plakacie w gablocie.

6. W przyszłą niedzielę nasza kolekta remontowa z góry składam gorące Bóg zapłać za wszelki dar serca.

7. Jutro 03 lipca wyjeżdżamy na pielgrzymko - wycieczkę na Węgry. Zbiórka od godz. 5.00 wyjazd ok. 5.30 z parkingu przy kościele. Planowany powrót w sobotę w późnych godzina wieczornych. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będzie Ks. kan. Tadeusz Kozłowski proboszcz z Nawry. Na plebani będzie mieszkać moja mama.

8. Zachęcam do kupna gazet.

Zapowiedzi przedślubne

1) Paulina Jakubaszek st. wol. zam. Grzybno i Marcin Blumkowski st. wol. zam. Toruń par. Bł. Marii Karłowskiej. Zapowiedź trzecia.

2) Arkadiusz Pyzio st. wol. zam. Wybcz i Aneta Malinowska st. wol. zam. Wybcz. Zapowiedź pierwsza

3) Łukasz Rutkowski st. wol. zam. Grzybno i Paulina Kuk st. wol. zam. Grzybno. Zapowiedź pierwsza.

Niedziela 02.07.17

o godz. 8.30 Rodzina Różańcowa: za Ojczyzna o zgodę jedność i pokój

o godz. 10.30 + Cecylia Borowska (int. zięcia Józefa z synami)

o godz. 12.00 + Edward Lecnar (3 rocz. śm.)

Poniedziałek 03.07.17

o godz. 18.00 Nie ma Mszy Św.

Wtorek 04.07.17

o godz. 18.00 ++ Krystyna (15 rocz. śm.) i Franciszek Gwiazdoń

Środa 05.07.17

o godz. 16.00 + Ks. Mirosław Gierko

Czwartek 06.07.17

o godz. 18.00 + Stanisław Starzyński (int. od zakładu pogrzebowego SOTOR z Torunia

Piątek 07.07.17

o godz. 18.00 ++ Emil, Helena i Józef Nowak

Sobota 08.07.17

o godz. 13.00 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Państwa Stanisławy i Stefana Spocińskich z okazji 70 rocznicy ślubu i 90 rocznicy urodzin.

o godz. 17.00 ++ Jan Frąckiewicz (50 rocz. śm.) i zmarłych z rodziny

o godz. 18.00 ++ Rodzice Jędrzejewscy i Dulscy i zm. z rodziny

Niedziela 09.07.17

o godz. 8.30 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze życie z okazji 52 rocz. ślubu